2022-11-21 Aktualności

Ostatnia konferencja stacjonarna z cyklu Plagi polskie 2022 dla lekarzy rodzinnych i POZ odbędzie się w Krakowie 26 listopada 2022 r. Miejscem spotkania będzie Hotel Park Inn by Radisson przy ulicy Monte Cassino 2 w Krakowie. Konferencja rozpocznie się o 9:00 i zakończy się o 14:30 wspólnym lunchem.

W programie konferencji zaplanowane zostały tematy z zakresu kardiologii, diabetologii, metabolizmu i pulmonologii. Omówione będą także interesujące nowości lekowe. Zespół wykładowców tworzą: prof. Krzysztof J. Filipiak, Rektor Uczelni Medycznej im. M. Skłodowskiej-Curie w Warszawie oraz pomysłodawca wydarzenia, wraz z prof. Markiem Postułą, prof. Grzegorzem Dzidą, dr hab. Piotrem Korczyńskim i dr Jerzym Hohendorffem.

 

Oprócz ciekawych tematów w programie przewidziany jest czas na dyskusje i sesje pytań.

Szkolenia kierowane są przede wszystkim do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, a także wszystkich zainteresowanych tematyką konferencji. Ich celem jest zapewnienie dostępu do aktualnej wiedzy niezbędnej w codziennej pracy z pacjentami. Patronem medialnym tego wydarzenia jest czasopismo "Gabinet Prywatny" (wydawnictwo Medyk).

Każdy uczestnik konferencji otrzyma 5 punktów edukacyjnych OIL.

Zapisy i szczegóły poszczególnych wydarzeń znajdują się na stronie: www.plagi.edu.pl/krakow

Copyright © Medyk sp. z o.o