Gabinet prywatny

twitter
logowanie/rejestracja

XXIV Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

W dobie walki ze pandemią COVID-19 organizatorzy XXIV Międzynarodowego Kongresu Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego wychodzą naprzeciw zmieniającym się warunkom i oczekiwaniom lekarzy, przenosząc największe w Polsce spotkanie naukowe do Internetu. Tegoroczne spotkanie odbędzie się w dwóch etapach. W dniach 16–19 września strona kongres2020.ptkardio.pl zamieni się w portal telewizyjny z pięcioma równoległymi oknami transmisji. 

Ponad 250 najwybitniejszych polskich ekspertów wygłosi swoje wykłady, których główną osią będzie motyw przewodni Kongresu 2020: żyć lepiej i dłużej dzięki kardiologii. Transmisje prowadzone będą ze specjalnie wybudowanych na tę okazję studiów nagraniowych w Krakowie.

Drugi etap Kongresu stanowić będą transmisje sesji Asocjacji i Sekcji PTK, w formie webinariów rozplanowanych na kolejne tygodnie. Wartość merytoryczna Kongresu jeszcze nigdy nie była tak łatwo dostępna. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w wybranych sesjach niezależnie od miejsca pobytu. Dzięki udostępnieniu nagrań, każdy lekarz z powodzeniem będzie mógł wrócić do interesującego go wykładu. Warto jednak oglądać Kongres na żywo, by móc zadać pytania ekspertom. To nie koniec udogodnień – organizatorzy zdecydowali się zwolnić z podstawowej opłaty rejestracyjnej wszystkich lekarzy, a uczestnictwo w Kongresie PTK będzie honorowane punktami edukacyjnymi.

Administratorem bazy danych jest Medyk Sp. z o.o. NIP 5260204920 z siedzibą w Warszawie. Nasza polityka prywatności.
Informacje podane podczas rejestracji konta będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się i aktywnego korzystania z naszych portali: lekwpolsce.pl oraz gabinetprywatny.pl
Rejestrując się wyrażasz zgodę na wpisanie podanych danych do bazy danych.
Administratorem bazy danych jest Medyk Sp. z o.o. NIP 5260204920 z siedzibą w Warszawie. Nasza polityka prywatności.
Strona przeznaczona dla specjalistów - osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi. Strona używa pliki cookies, w celu polepszenia użyteczności i funkcjonalności oraz w celach statystycznych. Korzystając ze strony potwierdzasz swoje uprawnienia oraz wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka prywatności. OK