Gabinet prywatny

twitter
logowanie/rejestracja

Plebiscyt "Oddech dla Życia"

Rozpoczęła się II edycja plebiscytu „Oddech dla Życia", którego celem jest nagrodzenie lekarzy poszerzających świadomość społeczeństwa na temat przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (POChP), wyróżniających się w swojej codziennej praktyce klinicznej i pracy dydaktycznej. Głosy na lekarzy nominowanych w plebiscycie można oddawać do 20 kwietnia na stronie www.oddechdlazycia.pl. W głosowaniu mogą wziąć udział lekarze różnych specjalizacji, którzy wykonują zawód wyłącznie na terenie Polski. W każdej z wymienionych kategorii można poprzeć jednego kandydata dziennie. Głosowanie potrwa do 20 kwietnia 2018 r. Organizatorem plebiscytu jest Polskie Towarzystwo Chorób Płuc, a jego mecenasem firma Boehringer Ingelheim.

Administratorem bazy danych jest Medyk Sp. z o.o. NIP 5260204920 z siedzibą w Warszawie. Nasza polityka prywatności.
Informacje podane podczas rejestracji konta będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się i aktywnego korzystania z naszych portali: lekwpolsce.pl oraz gabinetprywatny.pl
Rejestrując się wyrażasz zgodę na wpisanie podanych danych do bazy danych.
Administratorem bazy danych jest Medyk Sp. z o.o. NIP 5260204920 z siedzibą w Warszawie. Nasza polityka prywatności.
Uwaga, ta strona używa COOKIES
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
×